ماژول استعلام

برای ثبت کد استعلام و امکان ایجاد استعلام اتوماتیک روی سیستم که معمولاً برای استعلام گارانتی و خدمات و اصالت کالا از آن استفاده می‌شود، می‌توان از گزینه‌ی استعلام استفاده کرد. بدین صورت که از منوی امکانات گزینه استعلام را انتخاب می‌کنیم.

راهنمای صوتی ماژول استعلام:


برای ثبت کد استعلام و امکان ایجاد استعلام اتوماتیک روی سیستم که معمولاً برای استعلام گارانتی و خدمات و اصالت کالا از آن استفاده می‌شود، می‌توان از منوی امکانات گزینه استعلام را کلیک کرد.و روی دسته‌بندی کدها کلیک می‌کنیم


برای کدها دسته‌بندی ایجاد می‌کنیم و در عنوان رده‌بندی نام دسته‌بندی را نوشته و ذخیره را می‌زنیم.


در قسمت کد استعلام جدید ابتدا انتخاب دسته‌بندی را کلیک می‌کنیم
دسته‌بندی که ایجاد کردیم را فراخوانی می‌کنیم کد استعلام مربوطه را تایپ می‌کنیم این کد همان کدی است که مشتری برای ما ارسال می‌کند. تعداد مجاز تعداد دفعاتی است که مشتری جایز است کد خود را برای ما ارسال کند. متن معتبر بودن کد استعلام هم آن متن مورد نظر مدیر سیستم است که قرار است برای مشتری ارسال گردد، سپس گزینه ذخیره را می‌زنیم.


اگر بخواهیم به صورت گروهی کدها را وارد نرم‌افزار کنیم از قسمت پایین درج کد استعلام جدید، نمونه فایل اکسل را دریافت نموده و طبق همان فایل کدها را وارد کرده و ثبت فایل را می‌زنیم.

هما جامع ترین سیستم اطلاعاتی مدیریت کسب و کار در ایران است که بر پایه سرویس ابری طراحی شده و به زیر سیستم های متنوعی نیز مجهز می باشد. نرم افزار هما قادر است تمامی فرایندهای کسب و کارهای متوسط و کوچک را مکانیزه نماید. سیستم هما مشتمل بر زیر سیستم های کاربردی ذیل است: 1. بازرگانی 2. حسابداری 3. انبارداری 4. مدیریت تولید 5. اتوماسیون داخلی 6. باشگاه مشتریان 7. خدمات پس از فروش 8. سیستم پیامدهی 9. ارتباط با مشتریان CRM

کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31

02191004025

info [at] homais.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد نرم افزار هما محفوظ می‌باشد