ماژول پاسخگوی اتوماتیک پیامکی

هنگامی که می‌خواهیم متنی به صورت اتوماتیک در پاسخ به جواب مشتری ارسال گردد از پاسخگوی اتوماتیک استفاده میکنیم. درج پاسخگوی جدید را می‌زنیم و کد مورد نظر را تعریف می‌کنیم و متن پیامک را مینویسیم و ذخیره را می‌زنیم.

فایل صوتی راهنمای تنظیمات کد پاسخگو:

ماژول پاسخگوی اتوماتیک پیامکی

هنگامی که می‌خواهیم متنی به صورت اتوماتیک در پاسخ به جواب مشتری ارسال گردد از پاسخگوی اتوماتیک استفاده می‌کنیم.درج پاسخگوی جدید را می‌زنیم و کد مورد نظر را تعریف می‌کنیم و متن پیامک را نوشته و ذخیره را می‌زنیم.به عنوان مثال اگر بخواهیم زمانی‌که مخاطب کد پاسخگوی 1 را در پاسخ به پیام ما ارسال ‌می‌کند، متن پیامک «با تشکر» به‌صورت اتوماتیک برای ایشان ارسال گردد، کد پاسخگو را «1» تعریف کرده و در کادر پایین متن پیامک «با تشکر» را می‌نویسیم و ذخیره می‌کنیم.


برای ارسال اتوماتیک پیام به موبایل مدیر سیستم هنگام استفاده از کد پاسخگو، بعد از تعریف کد پاسخگو انتهای صفحه شماره موبایل مدیر سیستم را وارد کرده چک باکس ارجاع به موبایل را تیک زده و ذخیره را می‌زنیم.

هما جامع ترین سیستم اطلاعاتی مدیریت کسب و کار در ایران است که بر پایه سرویس ابری طراحی شده و به زیر سیستم های متنوعی نیز مجهز می باشد. نرم افزار هما قادر است تمامی فرایندهای کسب و کارهای متوسط و کوچک را مکانیزه نماید. سیستم هما مشتمل بر زیر سیستم های کاربردی ذیل است: 1. بازرگانی 2. حسابداری 3. انبارداری 4. مدیریت تولید 5. اتوماسیون داخلی 6. باشگاه مشتریان 7. خدمات پس از فروش 8. سیستم پیامدهی 9. ارتباط با مشتریان CRM

کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31

02191004025

info [at] homais.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد نرم افزار هما محفوظ می‌باشد