مرجع ارسال

با انتخاب مرجع ارسال مشخص می‌کنید که پیامک موردنظر با چه سرشماره‌ای ارسال گردد. این سرشماره باید به شما اختصاص یافته باشد که شماره آن در کادر دوم صفحه‌ی پیشخوان پرتال شما در قسمت کانال‌ها قابل مشاهده است. زمان ارسال انبوه دقت کنید بعد از انتخاب مرجع مورد نظر از منوی کشویی (ارسال با شماره عمومی) را کلیک کرده و شماره‌ی اختصاصی خود را انتخاب نمایید. (این قسمت می‌تونه حذف بشه چون تنظیماتش اوکی شده و اتومات مرجع رو که انتخاب می‌کنیم شماره اختصاصی ظاهر میشه)

با انتخاب مرجع ارسال مشخص می‌کنید که پیامک موردنظر با چه سرشماره‌ای ارسال گردد.
این سرشماره باید به شما اختصاص یافته باشد که شماره آن در کادر دوم صفحه‌ی پیشخوان پرتال شما در قسمت کانال‌ها قابل مشاهده است.
زمان ارسال انبوه دقت کنید بعد از انتخاب مرجع مورد نظر از منوی کشویی (ارسال با شماره عمومی) را کلیک کرده و شماره‌ی اختصاصی خود را انتخاب نمایید. (این قسمت می‌تونه حذف بشه چون تنظیماتش اوکی شده و اتومات مرجع رو که انتخاب می‌کنیم شماره اختصاصی ظاهر میشه)

هما جامع ترین سیستم اطلاعاتی مدیریت کسب و کار در ایران است که بر پایه سرویس ابری طراحی شده و به زیر سیستم های متنوعی نیز مجهز می باشد. نرم افزار هما قادر است تمامی فرایندهای کسب و کارهای متوسط و کوچک را مکانیزه نماید. سیستم هما مشتمل بر زیر سیستم های کاربردی ذیل است: 1. بازرگانی 2. حسابداری 3. انبارداری 4. مدیریت تولید 5. اتوماسیون داخلی 6. باشگاه مشتریان 7. خدمات پس از فروش 8. سیستم پیامدهی 9. ارتباط با مشتریان CRM

کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31

02191004025

info [at] homais.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد نرم افزار هما محفوظ می‌باشد