خرید سرشماره اختصاصی

برای خرید سر شماره اختصاصی در صفحه پیشخوان دومین باکس مراجع نوشته شده‌ اند روی چرخ دنده مدیریت شماره ها کلیک میکنیم صفحه ای باز می شود. روی شماره جدید کلیک کرده و مرجع مورد نظر را انتخاب میکنیم مرجع 5000 یا 3000 در کادر دوم داخل کادر شماره یک علامت خط فاصله تایپ میکنیم شماره ‌های آزاد نشان داده میشود که هرکدام که خواستیم کلیک کرده و گزینه آبی رنگ استعلام را میزنیم مبلغ آن قابل مشاهده است هنگامی که گزینه ثبت شود را بزنیم آن شماره از آن ما خواهد شد و مبلغ آن از شارژ پرتال ما کسر خواهد شد.

خرید سرشماره اختصاصی


فایل صوتی خرید سرشماره اختصاصی:


برای خرید سر‌شماره‌ی اختصاصی در صفحه پیشخوان روی چرخ‌دنده‌ی سمت راست (باکس دوم که در آن مراجع قابل رؤیت هستند) کلیک می‌کنیم صفحه‌ی شماره‌ها باز می‌شود.روی شماره جدید کلیک کرده و مرجع مورد نظر را انتخاب میکنیم مرجع 5000 یا 3000 در کادر دوم داخل کادر شماره یک علامت خط فاصله تایپ میکنیم شماره ‌های آزاد نشان داده میشود که هرکدام که خواستیم کلیک کرده.گزینه آبی رنگ استعلام را میزنیم مبلغ آن قابل مشاهده است هنگامی که گزینه ثبت شود را بزنیم آن شماره از آن ما خواهد شد و مبلغ آن از شارژ پرتال ما کسر خواهد شد.

هما جامع ترین سیستم اطلاعاتی مدیریت کسب و کار در ایران است که بر پایه سرویس ابری طراحی شده و به زیر سیستم های متنوعی نیز مجهز می باشد. نرم افزار هما قادر است تمامی فرایندهای کسب و کارهای متوسط و کوچک را مکانیزه نماید. سیستم هما مشتمل بر زیر سیستم های کاربردی ذیل است: 1. بازرگانی 2. حسابداری 3. انبارداری 4. مدیریت تولید 5. اتوماسیون داخلی 6. باشگاه مشتریان 7. خدمات پس از فروش 8. سیستم پیامدهی 9. ارتباط با مشتریان CRM

کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31

02191004025

info [at] homais.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد نرم افزار هما محفوظ می‌باشد