شماره تماس: 02191004025
ایمیل: info [at] homais.com

خدماتی سازی شماره - قوانین و مقررات خدماتی سازی شماره و ارسال پیامک به لیست سیاه

قوانین و مقررات نرم‌افزار هما

چگونگی خدماتی سازی شماره خط ارسال پیامک

 

خدماتی سازی در شرکت شهرنوین و نرم افزار هما در 2 حالت انجام میشود:

1 - ارسال پیامک به لیست سیاه با خطوط اشتراکی

  • زمانی که شما بخواهید پیامک به لیست سیاه برای افراد ارسال نمایید، در همه پنل های کاربری می توانید به صورت تکی ارسال پیامک به لیست سیاه را در بازه های زمانی مشخصی انجام دهید.
  •  در صورت تمایل به  ارسال پیامک برای لیست سیاه به صورت انبوه باشد در پنل کاربری خود می توانید در قسمت "API/WEB SERVICE" رو به روی لیست سیاه نامحدود روی گزینه درخواست فعالسازی کلیک کنید.
  •  

درخواست فعال سازی ارسال به لیست سیاه نرم افزار هما

 

همان طور که در تصویر ملاحظه می کنید در صفحه جدید بخش مورد نظر، موضوع و عنوان درخواست  به صورت پیش فرض انتخاب شده است.

 

ارسال درخواست خدماتی سازی پنل

 

1- در این بخش درخواست خود را نوشته و نمونه پیام اطلاع رسانی را همراه با تیکت برای ما ارسال نمایید.

(پیش از ارسال تیکت، مطمئن شوید که فرم whois خود را کامل کرده اید.)

2- در قسمت انتخاب فایل تصویر پشت و رو کارت ملی خود را بارگذاری نمایید.

توجه 

اگر کارت ملی هوشمند ندارید عکس پشت و رو کارت ملی قدیمی به همراه تصویر رسید پلیس +10 برای دریافت کارت ملی هوشمند را بارگذاری نمایید.

پس از ارسال تیکت منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید در صورتی که خدماتی سازی پنل شما انجام شود از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد در غیر این صورت اگر مدارک کامل نباشد و یا متن ارسالی شما مورد تایید نباشد داخل تیکت اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه: با خدماتی سازی پنل کاربری خود با پیش شماره 021 اشتراکی و پیش شماره های 3000 و 5000 خود می توانید به لیست سیاه پبام ارسال نمایید و فقط این ارسال پیام به لیست سیاه برای بانک شماره های بارگذاری شده از سمت شما ارسال خواهد شد و امکان ارسال پیام به لیست سیاه بانک های نرم افزار هما را نخواهید داشت. 

توجه داشته باشد که با خدماتی سازی پنل کاربری برای ارسال پیام به لیست سیاه از قبل مشخص نمی باشد که با چه خطی ارسال انجام خواهد شد و به صورت رندوم می باشد، یعنی نمی توان مشخص کرد که با کدام یک از  پیش شماره های 021،3000 و یا 5000 انجام خواهد شد.

2 - ارسال پیامک به لیست سیاه با شماره اختصاصی شما

با خدماتی سازی خطوط اختصاصی خود شما می توانید به هر یک از بانک شماره های نرم افزار هما و بانک شماره های بارگزاری شده خود حتی اگر در لیست سیاه باشند پیامک ارسال نمایید.

همچنین با خدماتی سازی این خطوط می توانید دریافت پیامک نیز روی همین خط داشته باشید.

برای خدماتی سازی خطوط در نظر داشته باشید که:

- در هر اپراتور شما فقط می توانید که یک خط اختصاصی داشته باشید 

- پروسه خدماتی سازی خطوط ممکن است 1 الی 2 ماه زمانبر باشد.

- این پروسه شامل هزینه می باشد و برای اختصاصی سازی هر یک از خطوط مبلغ 250 هزار تومان باید پرداخت گردد و در صورتی که اپراتور با خدماتی شدن خط شما موافقت نکند امکان بازگشت این مبلغ وجود ندارد، اما اگر مشکلی از سمت شرکت شهر نوین پیش بیاید و خدماتی سازی خط انجام نگردد این مبلغ برای شما بازگشت داده خواهد شد.

  • اگر درخواست ارسال پیامک با شماره ثابت خود را دارید باید مدارک زیر را برای ما در تیکت ارسال نمایید:

در نظر داشته باشید که ارسال پیامک با شماره ثابت خود فقط برای اشخاص حقوقی امکان پذیر می باشد.

 

مدارک مورد نیاز اشخاص حقوقی برای خدماتی سازی خطوط 

  • قبض تلفن ثابت
  • تصویر اجاره نامه با کدرهگیری معتبر (درصورتیکه متقاضی مستاجر باشد)
  • روزنامه رسمی آگهی تاسیس شرکت
  • روزنامه رسمی آخرین تغییرات
  • معرفی نامه شرکت در سربرگ شرکت همراه با مهر و امضا صاحبان امضا برای نماینده
  • تصویر کارت ملی و شناسنامه نماینده

توجه: در بعضی از موارد امکان ارائه جواز کسب نیز می باشد اما امکان رد این مدرک از سمت مخابرات بسیار بالا می باشد.

برای ثبت شماره ثابت خود و ارسال پیامک از طریق این شماره باید فرم های زیر را نیز تکمل نموده و پس از امضا و اسکن، تصویر فرم های کامل شده را نیز برای ما در تیکت ارسال نمایید پس از تایید باید اصل این فرم ها را برای شرکت شهر نوین ارسال نمایید.

خدماتی سازی خطوط با پیش شماره 021

برای فعال کردن خط ثابت خود با پیش شماره 021 باید فرم تعهد نامه زیر را دانلود کرده و روی سربرگ شرکت پرینت گرفته و سپس مهر و امضا کرده و تصویر اسکن شده را داخل تیکت برای ما ارسال نمایید تا پس از دریافت تاییدیه از سمت کارشناسان اصل این فرم را برای ما ارسال نمایید.

 

لینک دانلود فایل تعهدنامه شرکت آسانک

همچنین متقاضی باید یک فقره سفتۀ 50 میلیون ریالی (مطابق نمونه زیر) در وجه شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا تهیه کرده، همراه با مهر و امضاء صاحبان امضای شرکت (مطابق روزنامه رسمی) برای ما همراه با فرم ها ارسال کرده تا برای شرکت آسانک ارسال گردد.

 

تصویر نمونه سفته

 

خدماتی سازی خطوط ثابت فقط برای شهرهای تهران و البرز امکان پذیر می باشد اگر ساکن شهر دیگری غیر از تهران و کرج می باشید و نیاز دارید که با شماره شرکت خود پیامک ارسال کنید می توانید از پیش شماره 021000 استفاد ه نمایید و یا از پیش شماره های 5000 و 3000 استفاده کنید.

 

خدماتی سازی خطوط با پیش شماره 5000

برای خدماتی سازی خط با پیش شماره 5000 باید فرم تعهد نامه که از طریق لینک زیر می توانید آن را دانلود نمایید را روی سربرگ شرکت پرینت گرفته و پس از مهر و امضا کردن تصویر اسکن شده آن را داخل تیکت برای کارشناسان ما ارسال نمایید و در صورت تایید شدن توسط کارشناسان اصل این فرم را برای شرکت شهر نویسن ارسال نمایید.

لینک دانلود فایل تعهد نامه شرکت ارمغان طلایی

همچنین در نظر داشته باشید برای خدماتی سازی خطوط با پیش شماره 5000 نیاز می باشد که یک فقره  سفته به مبلغ دویست میلیون ریال معادل بیست میلیون تومان ارسال گردد.

 

تصویر نمونه سفته ارمغان طلایی

 

خدماتی سازی خطوط با پیش شماره 3000

برای خدماتی سازی خطوط با پیش شماره 3000 نیز مانند خطوط با پیش شماره 5000 و 021 باید تعهد نامه امضا و برای کارشناسان ما پس از مهر و امضا کردن روی سربرگ شرکت ارسال نمایید و پس از دریافت تاییدیه از کارشناسان اصل آن را نیز برای ما ارسال نمایید.

لینک دانلود فایل تعهدنامه شرکت مگفا

همچنین برای خدماتی شازی خطوط با پیش شماره 3000 نیز باید یک فقره سفته به مبلغ 200 میلیون ریال معادل 20 میلیون تومان ارائه گردد، همچنین باید فرم تعهدنامه سفته نیز که از طریق لینک زیر می توانید دانلود نمایید ارائه گردد.

لینک تعهد نامه سفته شرکت مگفا