بارگذاری اطلاعات دفتر تلفن از طریق فایل اکسل

برای ثبت شماره هایی که دارای نام و نام خانوادگی و دیگر مشخصات هستند از قسمت دفتر تلفن (کانتکت لیست) استفاده میکنیم. برای درج شماره در دفتر تلفن(کانتکت لیست) ابتدا سمت چپ صفحه پیشخوان روی کد پرتال کلیک کرده و سومین گزینه بارگذاری اطلاعات را انتخاب می نماییم. در صفحه جدید دانلود نمونه فایل طرف حساب را کلیک میکنیم و اکسل customer را دانلود میکنیم. اطلاعات مشتریان خود را وارد اکسل می نماییم: نام، نام خانوادگی، جنسیت، شماره موبایل اصلی و ستون رده بندی ( که همان گروه بندی ایجاد شده در دفتر تلفن (کانتکت لیست ) می باشد). آن را وارد کرده و فایل را ذخیره میکنید و بعدبا انتخاب choose file اکسل ذخیره شده را انتخاب و بارگذاری می نماییم.

فایل صوتی بارگذاری شماره موبایل ها از طریق فایل اکسل:برای ثبت شماره‌هایی که دارای نام و نام خانوادگی و دیگر مشخصات هستند، از قسمت دفتر تلفن (کانتکت لیست) استفاده می‌کنیم. بدین منظور ابتدا سمت چپ صفحه پیشخوان روی کد پرتال کلیک کرده و سومین گزینه بارگذاری اطلاعات را انتخاب می نماییم .
در صفحه جدید دانلود نمونه فایل طرف حساب را کلیک میکنیم و اکسل customer را دانلود میکنیم.اطلاعات مشتریان خود را وارد اکسل می نماییم:
نام، نام خانوادگی، جنسیت، شماره موبایل اصلی و ستون رده‌بندی (که همان گروه‌بندی ایجاد شده در دفتر تلفن /کانتکت لیست می‌باشد)، آن را وارد کرده و فایل را ذخیره می‌کنیم سپس با انتخاب choose file اکسل ذخیره شده را انتخاب و بارگذاری می‌نماییم.

هما جامع ترین سیستم اطلاعاتی مدیریت کسب و کار در ایران است که بر پایه سرویس ابری طراحی شده و به زیر سیستم های متنوعی نیز مجهز می باشد. نرم افزار هما قادر است تمامی فرایندهای کسب و کارهای متوسط و کوچک را مکانیزه نماید. سیستم هما مشتمل بر زیر سیستم های کاربردی ذیل است: 1. بازرگانی 2. حسابداری 3. انبارداری 4. مدیریت تولید 5. اتوماسیون داخلی 6. باشگاه مشتریان 7. خدمات پس از فروش 8. سیستم پیامدهی 9. ارتباط با مشتریان CRM

کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31

02191004025

info [at] homais.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد نرم افزار هما محفوظ می‌باشد