نحوه افزودن شماره جدید به بانک ‌های من

در صورتی که نیاز به ثبت شماره در دسته بندی های مجزا دارید باید از امکانات بانک های من استفاده کنید.روی گزینه امکانات کلیک کرده سومین گزینه بانک های من را انتخاب کنید در دسته بندی بانک‌ ها عنوان رده بندی را مشخص کنید. به بانک مورد نظر اسم بدهید و ذخیره را بزنید.تنظیم محتوای لیست برای شما باز خواهد شد. روی آن کلیک کرده و اگر تکی شماره اضافه کنید موبایل مشتری مورد نظر را در کادر موبایل نوشته و ذخیره را بزنید اگر نه به صورت گروهی شماره وارد میکنید ستون شماره ها را کپی و داخل کادر پایین paste میکنید و ثبت اطلاعات لیست را میزنید.

نحوه افزودن شماره جدید به بانک ‌های من


فایل صوتی نحوه افزودن شماره جدید به بانک ‌های من:


در صورتی که نیاز به ثبت شماره در دسته بندی های مجزا دارید می توانید از امکانات بانک های من استفاده کنید.روی گزینه امکانات کلیک کرده سومین گزینه بانک های من را انتخاب کنید در دسته بندی بانک‌ ها عنوان رده بندی را مشخص کنید.


به بانک مورد نظر اسم بدهید و ذخیره را بزنید.


گزینه تنظیم محتوای لیست برای شما ظاهر خواهد شد. روی آن کلیک کنید.
برای درج شماره به صورت تکی شماره مورد نظر را تایپ نموده و ذخیره را بزنید. اگر قصد دارید به صورت گروهی شماره در بانک ذخیره کنید فقط کافی‌ست یک نسخه از ستون شماره‌های خود را copy بردارید و داخل کادر پایین صفحه paste کرده و ثبت اطلاعات لیست را بزنید (برای عدم ثبت شماره‌های تکراری تیک چک‌باکس ثبت اطلاعات لیست را بردارید).

هما جامع ترین سیستم اطلاعاتی مدیریت کسب و کار در ایران است که بر پایه سرویس ابری طراحی شده و به زیر سیستم های متنوعی نیز مجهز می باشد. نرم افزار هما قادر است تمامی فرایندهای کسب و کارهای متوسط و کوچک را مکانیزه نماید. سیستم هما مشتمل بر زیر سیستم های کاربردی ذیل است: 1. بازرگانی 2. حسابداری 3. انبارداری 4. مدیریت تولید 5. اتوماسیون داخلی 6. باشگاه مشتریان 7. خدمات پس از فروش 8. سیستم پیامدهی 9. ارتباط با مشتریان CRM

کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31

02191004025

info [at] homais.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد نرم افزار هما محفوظ می‌باشد