شماره تماس: 02191004025
ایمیل: info [at] homais.com

ارسال پیامک به صورت انبوه

برای ارسال پیامک به صورت انبوه گزینه ارسال پیام را کلیک میکنیم ارسال انبوه را انتخاب می نماییم.

فایل صوتی ارسال پیامک به صورت انبوه:


ارسال انبوه پیام:
برای ارسال پیام به صورت انبوه ابتدا از منوی ارسال پیام ارسال انبوه را انتخاب می‌کنیم.

ارسال پیامک به صورت انبوه


چهار مرحله تدوین پیام، مخاطبین/بانک اطلاعات، مرجع ارسال، زمانبندی و تنظیمات را باید تکمیل کنیم. مرحله اول: تدوین پیام
ابتدا عنوان برنامه و تعداد در هر بار ارسال را مشخص می‌کنیم. در کادر سمت چپ متن پیامک خود را می‌نویسیم.
ارسال پیامک به صورت انبوه


مرحله دوم: مخاطبین /بانک اطلاعات
اگر از بانک اطلاعات خود استفاده می‌کنیم روی بانک شخصی کلیک کرده، گزینه بانک‌های من یا دفتر تلفن را انتخاب و چک باکس کنار زیرمجموعه بانک‌ها یا دفترتلفن را فعال می‌کنیم، در غیر این صورت اگر بخواهیم از بانک‌های داخل پرتال استفاده کنیم، بانک مشاغل، ویژه انبوه، منطقه‌ای و قدیمی در دسترس هستند که با استفاده از فیلتر کدپستی می‌توان به منطقه مورد نظر خود ارسال پیام پیامک انجام داد.
ارسال پیامک به صورت انبوه


مرحله سوم: مرجع ارسال
اگر متن پیامک‌ حاوی لینک اینترنتی باشد مرجع ارسال 5000 را انتخاب و ارسال با شماره عمومی را کلیک کرده سرشماره اختصاصی خود را انتخاب می‌کنیم. اگر متن پیامک حاوی لینک اینترنتی نباشد از مرجع 021 و 3000 هم می‌توان استفاده کرد.
ارسال پیامک به صورت انبوه


مرحله چهارم: زمانبندی و تنظیمات
اگر بخواهیم برای ارسال پیام ماژول منشی تعریف کنیم، می‌توان روز ساعت و دقیقه آن را فعال کرد که به صورت اتوماتیک در روز، ساعت و دقیقه مشخص اس ام اس ارسال گردد در غیر این صورت نیاز به تنظیم این گزینه نیست.
سایر تنظیمات ارسال انبوه :
اگر بخواهیم به عنوان مدیر سیستم برای ما گزارش ارسال انبوه ارسال شود گزینه‌ی اول ارسال گزارش به موبایل در سیستم را روشن می‌کنیم در غیر این صورت خاموش باقی می‌ماند.
ارسال انبوه ویژه اگر بخواهیم نرم‌افزار به ما دلیوری هم نشان دهد این گزینه را روشن می‌کنیم در غیر این صورت خاموش باقی می‌ماند.
ارسال پیامک به صورت انبوه


در انتها بعد از تکمیل مراحل ثبت و فعال سازی برنامه را کلیک کرده، این صفحه بسته خواهد شد در صفحه اصلی کمپین ایجاد می‌شود استوانه قرمز رنگ شروع به چرخیدن می‌کند هر زمان علامت play ظاهر شد آن را کلیک کرده و پیامک به صورت انبوه ارسال خواهد شد.