آرشیو نمودن پیام

روی دسته‌ بندی پیام ها کلیک می‌کنیم و عنوان رده ‌بندی را مشخص کرده ذخیره را میزنیم.ثبت پیام جدید را کلیک کرده و رده ‌بندی را انتخاب میکنیم عنوان به پیام میدهیم و متن پیامک خود را داخل کادر نوشته گزینه ذخیره را میزنیم.

آرشیو نمودن پیامفایل صوتی راهنمای آرشیو نمودن پیام:برای آرشیو کردن پیام خود در قسمت امکانات دومین گزینه آرشیو پیام ها را انتخاب میکنیم. روی دسته‌ بندی پیام ها کلیک می کنیم و عنوان رده‌ بندی را مشخص کرده ذخیره را می زنیم.
ثبت پیام جدید در آرشیوثبت پیام جدید را کلیک کرده و رده ‌بندی را انتخاب می کنیم عنوان به پیام می دهیم و متن پیامک خود را داخل کادر نوشته گزینه ذخیره را می زنیم.

هما جامع ترین سیستم اطلاعاتی مدیریت کسب و کار در ایران است که بر پایه سرویس ابری طراحی شده و به زیر سیستم های متنوعی نیز مجهز می باشد. نرم افزار هما قادر است تمامی فرایندهای کسب و کارهای متوسط و کوچک را مکانیزه نماید. سیستم هما مشتمل بر زیر سیستم های کاربردی ذیل است: 1. بازرگانی 2. حسابداری 3. انبارداری 4. مدیریت تولید 5. اتوماسیون داخلی 6. باشگاه مشتریان 7. خدمات پس از فروش 8. سیستم پیامدهی 9. ارتباط با مشتریان CRM

کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31

02191004025

info [at] homais.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد نرم افزار هما محفوظ می‌باشد